Dokonce i ty nejúspěšnější sázkaři na světě mají nějaké špatné návyky.
Rozdíl mezi nimi a drtivou většinou ostatních sázkařů je v tom, že si tyto návyky uvědomují, a když se vracejí, okamžitě s nimi něco dělají. Díky tomu se nestávají návykem a nejsou příčinou zbytečné ztráty peněz.
Pokud sázíte déle, nějaký ten špatný sázkařský návyk jste si jistě také vypěstovali.
V tomto dvojčlánku najdete seznam nejběžnějších špatných návyků, které pro sázkaře mohou znamenat problém. Alespoň pokud je zavčasu neidentifikujete a nezbavíte se jich.
Pojďme se na tyto návyky podívat a přiblížit si, jak se jich zbavit.
Pokud nemáte ponětí o tom, čeho jako sázkař chcete docílit, potom pravděpodobně ani ničeho nedosáhnete. Vaším cílem může být něco tak malého, jako sázení na velké sportovní události jako je FA Cup nebo Super Bowl, stejně jako něco tak velkého jako je „vyhrát dost peněz, abyste mohli skončit s prací a věnovat se jenom sázení“.
Bez cíle své peníze prostě jenom rozhazujete v online sázkovkách bez představy, kdy je vybrat – nebo ještě hůře – kdy přestat vkládat peníze na svůj účet.
Sázkaři obvykle mají své ego.
Potřebují dělat stále riskantnější sázky a věří, že jsou dostatečně chytří na to, aby překonali sázkovky i sázkovou veřejnost.
Pokud jsou vaše sázky úspěšné, je to skvělé. Problém je nicméně v tom, že když máte ego, toto ego začne jednoduše narůstat. Jakmile zažijete nějaký úspěch a vyděláte peníze, je snadné věřit, že nemůžete prohrát. To vás může utvrzovat ve vaší nesmrtelnosti, přimět ke zbytečnému riskování, případně k sázení na sporty, o kterých nic nevíte. Kvůli tomu pak můžete přijít o všechny své peníze.
Je velmi důležité, aby si sázkaři pamatovali, že jsou je tak dobří, jako jejich další vítězná sázka, a že každá výherní série je vykoupena sérií proherní. Pokud vám chybí pokora – nebo pokud jste na ní na chvíli zapomněli – potom při sázení budete mít problémy.
Když lidé sází nějakou tu dobu – a když dosáhnou úspěchu – začnou slevovat ve svém nasazení, věci si zjednodušují. A to pochopitelně vede, že strávíte méně času výzkumem a sledováním zápasů.
Problém je, že pokud ze svého nasazení slevíte, často to vede ke snížení výher. Jinými slovy řečeno, leností můžete přijít o svůj úspěch.
Poprosíte svého sázkařského kamaráda, jemuž nejvíce věříte. Pár horkých tipů najdete i na Twitteru. Při hledání zajímavých sázkových příležitostí navštívíte i různá fóra. Nakonec se nad všemi tipy zamyslíte a potom s použitím své vlastní logiky vsadíte. Jenže když prohrajete, tak z prohry obviňujete všechny ostatní, jenom ne sám sebe.
Toto je jedním z klasických hříchů sportovních sázkařů. Vybrali jste si sázku, držte se jí. Budete-li ze svých chyb obviňovat ostatní, svede vás to k tomu sázet proti svému dobrému úsudku. Lepší je zjistit, co bylo špatně, abyste svou chybu příště neopakovali.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *
o Komentářů